Thajská masáž se zaměřením na plosku nohy

 

 

Reflexní terapie plosky nohy je komplexní a velice účinnou metodou. Využívá toho, že pohmatem plosky nohy je možné zjistit příčinu řady problémů, vyvolaných chybnou funkcí pohybového aparátu a vnitřních orgánů, protože při poruše funkce orgánu dochází ke změně citlivosti (tedy objevení se bolesti) i v příslušné projekční oblasti na této části těla. Následnou manipulací a jemným tlakem na spodní části nohy lze zjištěné problémy významně zmírnit nebo i odstranit. Ošetření tak pomáhá udržovat duševní a fyzickou rovnováhu organismu. Tato metoda je proto nesmírně důležitá také jako prevence pozdějších vážnějších obtíží.

Reflexní masáž je provaděna masážní emulzí s přidáním éterického oleje a pomocí speciálního bambusového kolíku. Touto masáží se uvolňují a protahují svaly, úpony a šlachy.

 

Reflexní masáž chodidel je jednou z metod thajské masáže, při níž lze na poměrně malé ploše obsáhnout prakticky celé tělo. Reflexní masáž je vhodná, když nelze masírovat přímo postižený orgán a pro diagnostiku daného problému.

 

  • je prováděna na chodidle, nártu, celém lýtku, a částečně stlačováním energetických bodů na přední straně stehen 
  • vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo
  • stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla
  • na chodidle lze velmi spolehlivě najít problémová místa na lidském těle, nebo místa na šlapce vykazující bolestivost při stlačení spolehlivě prozradí postižené svaly, klouby a vnitřní orgány.
  • tato masáž je velmi příjemná a energizující

 

                                                                                                                                                                   

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode