EFT

EFT - Emotional Freedom Technique

EFT - Technika emoční svobody, metoda energetické psychologie

Moc ráda bych Vás chtěla seznámit s touto naprosto úžasnou metodou, která dokáže pomoci řešit někdy i neřešitelné problémy (i ty problémy, o kterých vás doktoři ujišťují, že se s nimi musíte smířit a naučit se s nimi žít). Je to naprostý nesmysl a já tvrdím, že všechny problémy mají svoje řešení a vše se dá léčit. EFT metoda vám může pomoci například s problémy jako :

STRACHY A FOBIE                                 TRAUMATA A PTSD        

STRES A DEPRESE                                 NÍZKÉ SEBEVĚDOMÍ

ALERGIE                                               STUD A VINA

ÚZKOSTI A PANIKA                                NADVÁHA

DĚTSKÉ PROBLÉMY                                PORUCHY PŘÍJMU POTRAVY

FYZICKÉ BOLESTI                                  DYSLEXIE

NEPLODNOST                                        VÁŽNÉ NEMOCI

NESPAVOST                                           VZTAHOVÉ PROBLÉMY

ZÁVISLOSTI                                           FINANCE A KARIÉRA

DOSAŽENÍ CÍLŮ                                      ZLEPŠENÍ VÝKONNOSTI

LÉČBA ZVÍŘAT

Říkáte si, že je to jen další pokus jak z lidí vylákat peníze za účelem vysněného zdraví, štěstí a plnohodnotného života bez bolesti a trápení? Věřte, že tato metoda již dokázala pomoci milionům lidí ve světě. EFT je meridiánová terapie řadící se mezi velmi uznávané techniky energetické psychologie. Je to v podstatě psychologická forma akupresury, založená na objevu, že:

PŘÍČINOU VŠECH NEGATIVNÍCH EMOCÍ JE PORUCHA V NAŠEM ENERGETICKÉM SYSTÉMU

EFT stejně jako akupunktura pracuje přímo se systémem meridiánů v těle, ale místo jehel se důležité meridiány stimulují poklepem či lehkou masáží. Je to technika léčící opravdu tělo i mysl, protože kombinuje fyzický efekt (působením na meridiány) s mentálním efektem (zaměřením se přímo na problém či bolest) zároveň.

Já jsem měla tu možnost využít této metody a zažít na vlastní kůži ten úžasný pocit uvolnění odeznění fyzické bolesti v několika málo minutách. I nadále zkouším "odťukat" další problémy, které mě emočně svazují.

Když vidím, jak tato metoda opravdu funguje, rozhodla jsem se jí studovat hlouběji a pomoci i ostatním, přihlásila jsem se na půlroční kurz "Terapeuta energetické psychologie" v Kolíně. Kurz vede zakladatelka Institutu energetické psychologie u nás v Čechách, sympatická paní Zdena Katayama, která tuto metodu přivezla před téměř 10 lety k nám do ČR. Více se o této metodě a o ní dozvíte na www.eft.cz

Kurz jsem úspěšně dokončila v roce 2010 a od té doby pomocí této metody pomáhám i ostatním v mé provozovně  ;-)

 

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode