Jak EFT funguje

 Odstraňování problému metodou EFT je poněkud odlišné než u jiných metod a na začátku u některých klientů vzbuzuje lehký údiv nebo úsměv. 

Vypadá to asi napoprvé poněkud legračně (například ťukání na hlavu...). Zdaleka legrační ale nejsou výsledky...

Z hlediska energetické psychologie není problém v myšlence jak se domnívá většina klasických metod, ale v poruše toku energie v meridiánech (energetických drahách v lidském těle).

 
Myšlenka při tom slouží jen jako spouštěč a aktivuje příslušný meridián, na kterém je porucha. K odstranění problému je tedy zapotřebí tento tok energie harmonizovat a obnovit. 

Naladěním se na daný problém a současnou stimulací (jemným poklepáváním) určitých akupresurních bodů na obličeji, těle a rukou dochází k doplnění energie v meridiánu a k zacelení poruchy - odstranění problému. 
Říká se tomu energetická tsunami a je připodobňována buď jako odstranění překážky v energetické řece tak aby mohla volně téci, nebo k poruše elektrického vedení ve zdi, které potom způsobuje to, že naše světlo (tělo) nesvítí tak jak má, ale bliká.


Ve většině případů pocítíte úlevu hned nebo do několika dnů po sezení. 
U některých komplikovanějších případů je nutno postupně odstranit všechny aspekty problému a na to je někdy potřeba více sezení. 

Podle potřeby budeme využívat různé postupy i další techniky, například hypnózu, NLP nebo Reiki. 

Pokud dojde k úspěšnému odstranění všech aspektů problému, je účinek EFT trvalý !! 


Nepoužívají se žádné jehly, nemusíte ležet (kromě hypnózy), svlékat se, používat žádné léky ani znovu dlouze prožívat nepříjemné situace. 

 

OSOBNÍ KONZULTACE

 

Každá konzultace je velmi individuální, zaměřená na potřeby každého klienta, ale v podstatě můžete očekávat zhruba tento průběh:

- společně zhodnotíme Váš problém a určíme s čím začneme

- začneme pracovat na odstraňování Vašich emočních bloků

- v případě potřeby Vám vysvětlím jak můžete dál sami pokračovat na odstranění vašeho problému doma

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode