JdeTE na masáž poprvé?

 

 

·         Je to příjemné a rozhodně nemusíte mít strach, že odejdete např. s modřinami.

·         Dříve než si lehnete na lehátko,  odejdu z místnosti, Vy si svléknete oděv z té části těla, která se bude masírovat, lehnete si na lehátko (případně se přikryjete osuškou, která je k dispozici; nebo pokud chcete, můžete si přinést svůj ručník) a až poté mě vyzvete, abych vstoupila zpět do místnosti.

·         Při masáži se zakrývá každá nemasírovaná část těla, budete se cítit pohodlně a příjemně.

·         Alespoň hodinu před masáží nejezte.

·         Před masáží je ideální se osprchovat teplou vodou - své tělo tak prokrvíte, uvolníte a dokonale tak připravíte na masáž - masážní prostředky se  lépe vstřebají a i Vy budete mít po skončení masáže pocit větší svěžesti. Navíc se po masáži nemusíte hned sprchovat a tím prodloužíte účinek masážního oleje, který působí i několik hodin po skončení masáže.

·         Vhodné je odložit prstýnky, hodinky, řetízky, případně sepnout dlouhé vlasy.

·         Jste-li alergičtí nebo přecitlivělí na některé látky? Je nutné mi to ještě před masáží sdělit - v těchto případech volím neutrální masážní prostředek (eukalyptus nebo meduňku).

Pokud se po mé první masáži rozhodnete, že ke mně budete i nadále docházet, sepíšeme spolu při druhé masáži kartu, kde bude vaše jméno, zdravotní potíže, alergie, kontakt na vás, konkrétní potíže (pro sledování zlepšení vašeho stavu), použitý masážní olej a ostatní.   Tato karta bude pro mě sloužit jako informace o vás, zlepšení vaších potíží a vyvarování se jakýchkoliv problémů (alergie, nevhodný masážní prostředek aj.)                                                                                                                   

 

Nenechávejte se masírovat, pokud máte chřipku nebo horečku či nějaké jiné vážné zdravotní potíže, záněty kloubů a svalů,  kožní vyrážky, plísně, velké modřiny, nádory, vředy. Masáž není vhodná ani při vážných srdečních onemocněních.

Dejte na svoji intuici. Jsou dny, kdy nemáte náladu, kdy se cítíte zesláblí. V takovém případě masáž raději vynechejte, zavolejte mi a objednejte si jiný termín.
 

CO JE NEJLEPŠÍ UDĚLAT PO MASÁŽI?

Po masáži pijte hodně vody, aby ledviny lépe vyloučily toxiny z Vašeho těla. Alespoň dvanáct hodin po masáži je lépe se nekoupat a nesprchovat, účinky olejů budou déle působit. Po masáži se vyhněte, alespoň do druhého dne, konzumaci alkoholu. Doma si udělejte bylinkový čaj, zabalte se do deky a třeba u pěkné hudby zapomeňte na starosti a odpočívejte. Spánek po masáži je ideální

                                                                                                                                                                                                                                       

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode