Moje filoZofie

 

Člověk je součástí vesmíru. Všechny vnější vlivy, věci, předměty a jevy okolo nás působí na naši náladu, pocity i zdravotní stav. A tak řada potíží a nemocí může mít prapůvod v nějakém citovém strádání a člověk o tom ani nemusí vědět. Všechna splněná i nesplněná přání, všechny citové a vizuální prožitky ať již příjemné nebo nepříjemné se zapisují do našeho podvědomí a zároveň do všech našich buněk. A podle toho jaké tyto prožitky jsou a jak je zpracujeme, ovlivňuje nás na emoční úrovni. Pokud jsou to zážitky a prožitky záporné, převažují záporné emoce, které mají vliv na naši nervovou a svalovou soustavu a způsobují napětí, nerovnováhu energie a tím změnu našeho zdravotního stavu, neboť energii, kterou potřebuje naše tělo k fungování orgánů, je odčerpávána na zpracovávání stresových faktorů.A proto všem mým známým doporučuji, aby si čas od času udělali pořádek ve své duši. Žádná léčba a to platí jak v klasické, tak alternativní medicíně, nemůže být úspěšná pokud nezjistíme příčinu ochoření tj. pokud si neuděláme pořádek ve svém nitru.
V dnešní době již existuje mnoho alternativních technik jak opět nastolit harmonii ducha, mysli a těla a tím nastartovat samouzdravující proces.

 

Kvalitu života určuje i míra odpočinku. Každý člověk hledá svůj způsob odpočinku, metodu, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Řešení máme přitom už od nepaměti ve svých rukou. A to doslova. Doteky jsou zázračným prostředkem lidského dorozumívání, mohou konejšit a uklidňovat, léčit naše bolesti a starosti, přinášet radost a porozumění.  Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu.

Spojením báječné energetické Reiki terapie s masáží lze nazvat ideální kombinací pro opětovné získání vnitřní rovnováhy a znovunabytí vitálních sil !! Přijďte si to vyzkoušet na vlastní kůži ;-)

 

 __________________________________________________________________________________________________________________________

  

Už jste se někdy zkusili zamyslet nad tím, jakou sílu mohou mít myšlenky, které každou chvílí probleskují v našich hlavách? Věřte, že obrovskou! 

 

Téměř nepřetržitě vysíláme vědomě nebo bezděčně spousty myšlenek. Denně jich je asi 60 tisíc. Nemusí s tím všichni souhlasit, ale myšlenky řídí celý náš život. Ať už pozitivně nebo negativně a síla myšlenky je obrovská. Každá myšlenka má svou měřitelnou frekvenci. My jí vyšleme a zpátky se nám vrátí dříve, či později ve zhmotněné podobě. 

Určitě se vám už někdy stalo, že jste si vzpomněli na dávného přítele. Zřejmě netrvalo dlouho a on vám z ničeho nic zavolal. Vaše myšlenka se tak zhmotnila. Na řadu podobných příkladů by jistě přišel každý z vás.

 

Tady jsou příklady ověřené vědeckým zkoumáním:

  • Dr. Masaru Hmoto z Japonska ve svém celoživotním výzkumu, prokázal, že frekvence lidské myšlenky má vliv na tvar ledových krystalů.
  • Dr. Denis Waitley Ph.D, který prováděl psychologický výcvik astronautů, prokázal, že člověk, který běžel pouze v mysli, měl podobný biochemický projev, jako když běžel ve skutečnosti 

 

Naše myšlenky zkrátka vytvářejí svět kolem nás. Sami tak můžeme ovlivnit, jestli náš život bude šťastný a spokojený – zda ho naplno prožijeme, a nebo zda ho jen přetrpíme. Svými myšlenkami můžeme mimo jiné ovlivňovat i své zdraví. Je prokázáno, že mnoho nemocí lze zrušit sugescí a autosugescí. Platí ono známé: „Víra tvá tě uzdraví.“ 

Existuje řada lidí, kteří svým pozitivním myšlením a cíleným směřováním těch správných myšlenek dokázali vyléčit své nemoci. Ať už šlo třeba o rakovinu, těžké alergie, obnovení hybnosti po autonehodách a podobně. 

Svými myšlenkami si utváříme svou přítomnost i budoucnost. Měli bychom si vybírat krásné a pozitivní myšlenky a nedopustit, abychom byli ovládáni negativními myšlenkami a pesimismem. To co vysíláme ke svému okolí, to se nám vrací jako bumerang. Naše myšlenky nás tvoří šťastnými nebo nešťastnými. 

Ovšem za každou bolestí nebo utrpením, bychom měli najít novou zkušenost. Jak se říká: „Něco zlé, je pro něco dobré“. Z nejtěžších okamžiků našeho života se můžeme hodně naučit. Může nás to posílit a dodat nám novou odvahu. Jako: „Co tě nezabije, to tě posílí“. 

 

 

 "To co jsme, je výsledek našich myšlenek."      

                                                              Buddha

 

 

 

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode