informace o mě

 

Dobrý den, vítejte na mých stránkách a dovolte, abych se vám představila.     

Jmenuji se Irena Filipová. Mám vystudovanou obchodní akademii, ale vždy jsem chtěla pomáhat lidem a proto jsem se v dubnu 2008 rozhodla, že si udělám masérský kurz - masér pro sportovní a rekondiční masáže, kde jsem se kromě klasické masáže celého těla naučila i základní anatomii lidského těla. Proto, když masíruji určitou část těla, tak vím, proč to dělám a na co to pomáhá. Proto nemějte strach, že bych vám mohla ublížit :-)

V témže roce jsem ještě absolvovala kurz medových, lymfatických, thajských masáží se zaměřením na plosku nohy a havajských masáží. Po nějakém čase masírováním jsem usoudila, že pomáhat lidem se dá nejen dotykem a masáží, ale hlavně po psychické stránce, kde všechny potíže vznikají, tak jsem ještě absolvovala roční kurz Terapeuta energetické psychologie (EFT) a reiki I. a II. Dále pak s velkým nadšením tříletý kurz u Zdeňky Jordánové Poznej svůj cíl, který udělal v mém životě zásadní změnu a pohled na život jako takový. V roce 2013 jsem si ještě dodělala akreditovaný seminář cvičitele zdravotní tělesné výchovy a od října 2013 ještě předcvičuji "Zdravotní cvičení pro ženy, muže a seniory" . V roce 2014 jsem absolvovala kurz cvičení se speciálními lany SM systém p.Mudr. Smíška v Praze, které moc ráda zapojuji do kolektivního cvičení v tělocvičně ZŠ Heřmanova Huť. V současné době probíhají v TV ZŠ Heř.Huť tři hodiny cvičení pro ženy začátečnice a pokročilé, jedna hodina týdně pro seniorky a jedna hodina specielně jen pro muže. V minulém roce jsem ještě svoji zkušenost obohatila o kurz reflexní terapie, Trigger Point (spoušťové body ve svalech) a Dornovu terapii doplněnou úžasnou Breussovou masáží. 

Všechny získané certifikáty a živnostenský list si můžete prohlédnout v sekci osvědčení a certifikáty na konci menu.

Ať se vám moje masáže líbí a odcházíte od mě spokojeni, plni pozitivní energie a pochopení vašich potíží...

 

 

Bolestivé signály těla zkusme nebrat jako obtížnou překážku, ale jako snahu těla o komunikaci a navázání spojení. Jako zpočátku jemné upozornění, že kdesi v nás nastala nerovnováha. A jít po jejích stopách může být velké dobrodružství, které nás zavede do neprobádaných končin naší vnitřní krajiny. A časem až tam, co nikde jinde nenajdeme. K sobě. Šťastnou cestu.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode