Prstýnková masáž

 

Prstýnková masáž je prováděna speciálním masážním prstýnkem (stimulátorem) na prstech rukou, kde se nacházejí zóny, které odpovídají vnitřním orgánům a částem těla. Tlakovou masáží pomocí prstýnku stimuluji tyto zóny a tím pozitivně působím na Váš organismus.

Například masáží Malíčku se působí na srdce a jeho funkce (arytmie apod.), tenké střevo a jeho funkce

Prsteník - zlepšení stavu pohybového aparátu a jeho stimulace, výměna (metabolismus, energie a tepla)

Prostředník - bolest hlavy, zlepšování paměti, odstraňování pocitu z přepracovanosti, oběh krve a energie reprodukční funkce

Ukazovák - regulace a stimulace střev a jejich funkce

Palec - prevence a profylaxe při plicních a dýchacích onemocnění a obtížích

Po použití masážního prstýnku použiji preparát na ošetření rukou BALNARU TH od Dr. Hádka, který se lehce vmasíruje do dlaně, zápěstí a celého předloktí. Takto ošetřené ruce vložím od  mikrotenového sáčku či folie a vložím do nahřátých termorukavic. Doba termozábalu je minimálně 20min, max. 60 minut. Po ukončení termozábalu vyjmu ruce z termorukavic i folie a kouskem ubrousku Vám setřu nevstřebané přebytky preparátu.Kombinací termolokálního ošetření za použití termorukavic a Balnaru TH se dosahuje významného zlepšení látkové výměny v rukou.

Tento balzám je dalším, speciálně pro termoaktivní ošetření rukou vyvinutým a určeným preparátem. Balzám na ruce Balnaru THsložení z rostlinných olejů např. sójový, z vlašských ořechů, jojobový, třezalkový, olivový, z pšeničných klíčků, Shea-Butter, mango-Butter, éterických olejů např. levandulový, z mrkvových semen, čajovníkový, citrónový, a dalších biologicky aktivních složek: lecitinu, včelího vosku, betakarotenu, pantenolu a destilované vodě blahodárně působí na stresovanou pokožku rukou, podporuje regeneraci pokožky a napomáhá hojení drobných trhlinek, poranění a záděrů. Je velmi jemný, regenerující a pěstící preparát.

Já osobně tento preparát používám přednostně před parafínem, který se vyrábí z ropy a vysušuje pokožku. Tento produkt je přírodní a neobsahuje žádné "umělé" přísady.

 

Terapie se osvědčila při ošetřování chronicky studených rukou a revmatizmu prstů rukou či zapěstí. Aplikaci termozábalů doporučuji provádět pravidelně 1x týdně za účelem dosažení optimálních výsledků.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode