Terapeut a osobní kouč

Terapeut a osobní kouč

Jak použít vaše tělo a mysl, aby správně fungovala tak, jak má?

Tělo je silně propojeno s psychikou a obráceně, kdy jeden perfektně ukazuje na stav toho druhého. Naše tělo je úžasný a dokonalý nástroj, který nám ukazuje, co v našem životě právě moc nefunguje a s čím se zrovna potýkáme. Máme problémy s rukama? To je to, co děláme, či neděláme, co nemůžeme uchopit, naše nohy – kam jdeme, či nejdeme, naše párové orgány – naše vztahy, naše páteř – náš životní cíl a naše opora, zkrátka ve všem můžeme číst, protože jak se cítí naše duše, tak funguje naše tělo.

A co Vám můžu nabídnout já? Pomůžu Vám rozklíčit vaše problémy proč se vám děje to, co zrovna prožíváte. S čím nejste ve svém životě spokojeni, proč to tak máte, čím si to blokujete.

Použijeme vaše signály těla k rozklíčení vašich problémů, uvolníme blokády a společně nastartujeme váš proces uzdravování – PROPOJÍME PSYCHIKU S TĚLEM A NASTARTUJEME OZDRAVNÝ PROCES

 

Pro toto spojení používám:

 

Pro úroveň  fyzického těla:                  DORNOVU METODU

                                                           MASÁŽE

                                                           SM SYSTÉM

                                                           ZDRAVOTNÍ TĚLESNOU VÝCHOVU

 

Pro úroveň psychiky:                EFT (techniku emoční svobody)

                                               NLP (neurolingvistické techniky)

                                               Kineziologický svalový test

 

Propojením těchto metod (kdy spojíme omezení a problém fyzického těla a duše) rozklíčíme a nalezneme příčinu vašich bolestí a životních omezení, nemůže neexistovat cesta uzdravení. Vše se dá léčit a vše se dá řešit.  Nesmiřujte s něčím, co omezuje Váš život, žijte ho naplno a bez vašich nemocí a starostí, které už nemusíte mít.

Naučím vás používat vaše tělo, najít a uchopit to nejlepší, co se pro vás v danou chvíli nabízí J Stačí jen chtít a nespoléhat se na ostatní. Vše máte jen ve svých rukou. 

 

    

                   Jen na Vás záleží, zda se chcete zbavit svých potíží jednou provždy!

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode